Maitsvad ja maitsekad kingitused!

Käsitöö, Eesti oma, puhtad maitsed, stiilsed pakendid - need on märksõnad, mis iseloomustavad parimat kinki. Lisaks mugav ja kiire tellimine - kõik hea ühest kohast.

KELLELE SOBIVAD?

Maitsvad pakid sobivad hästi kõigile, kes hindavad head ja puhast toitu ning Eesti käsitööd. Need meeldivad nii sõbrale kui naabrile ning seda osakavad hinnata teie firma äripartnerid. Pakid paitavad maitsemeeli, üllatavad toidugurmaane, sobivad jõululauale ja argiõhtusse.

MIDA SISALDAVAD?

Meie kinkepakid sisaldavad põnevaid leide Eesti väiketootjate valikust, just neid mis meile endale ka väga meeldivad ja mis koos täiusliku koosluse moodustavad. Valikust leiab juustu, moose, kastmeid, veini, mett ja stiilseid pakendeid. Kui hing ihkab välismaad, siis meie valikus on ka maailma maitsete parimad palad 🙂 - Hollandi juustud, Itaalia veinid ning Läti käsitöökommid.

KES TEEB?

Treppoja Sahver valmistab aastast 2012 Eesti oma vürtsi ja särtsu, kastmeid ja moose. Meie tooteid teab vast iga juustusõber ning meie oranze mütsikesi tunneb iga laadakülaline. Kingipakke oleme kokku sättinud juba kümme aastat ning meie partneriteks on tublid ja tegusad Eesti inimesed, kes valmistavad imemaitsvaid ja vahvaid tooteid.

KES TELLIB?

Klientide tagasiside läbi aastate on olnud kiitev ja tänulik, paljud neist pöörduvad uuesti ja valivad taas meie valikust. Meie kinkepakke on tellinud: Transferwise, Enefit Green, Nordecon, SEB pank, Swedbank, Rahandusministeerium, Põllumajandus ja Toiduamet, Haridus- ja teadusministeerium, erinevad saatkonnad, Lastehaigla, Keskkonnateenused, Keskkonnauuringutekeskus, E-piim, Industek, Papyrus, Optimera, Gjensidige Kindlustus, Schüco Eesti, DSV Transport, WTC Tallinn, DAB Eesti, Akzo Nobel Baltic, City Motors ja veel väga mitmed teised Eesti ettevõtted ja eesti inimesed.

KUIDAS TELLIDA?

Vali välja oma lemmik ja saada meile info. Kingituste üleandmise lepime personaalselt: saab ise Tallinnasse järele tulla, saadame postiautomaadiga või toome kohale. Kingituste eest saab tasuda arvega, ülekandega või sularahas. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

22,00€

Väike aga sisukas kinkekarp.

Kingikarpi saad valida kaks Treppoja Sahvri toodet, Andre farmi juustu ja maitsva mixi kuivatatud ja šokolaadiga kaetud marjadest.

40,00€

Suur kinkekarp rikkaliku sisuga.

Kingikarpi saad valida neli Treppoja Sahvri toodet, kaks Andre farmi juustu ja kaks maitsva mixi kuivatatud/šokolaadiga kaetud marjadest.

22,00

Väike kuldne alus.<br /> Kaunis kuldne kingialus sisaldab nelja erinevat toodet: kaks Treppoja Sahvri toodet, Andre farmi juustu ja maitsva mixi kuivatatud/šokolaadiga kaetud marjadest.

16,00€

Kinkekarp kolme vabalt valitud tootega Treppoja Sahvri valikust.

55,00

Omakandi kingipakk ``Kitarr`` - Nõmmiku talu meierei kaks erimaitselist juustulõiku, Treppoja Sahvrilt kaks juustu juurde sobivat moosi ning Puidubutiigi käsitööna valminud omapärane kitarrikujuline lõikelaud.

50,00

Omakandi kingipakk ``Kitarr`` - Nõmmiku talu meierei kaks erimaitselist juustulõiku, Treppoja Sahvrilt mesine sinepikaste ning Puidubutiigi käsitööna valminud omapärane kitarrikujuline lõikelaud.

17,00€

Käsitöö puitkastis kolm omal valikul Treppoja Sahvri moosi/kastet. Praktilisi kaste võib hiljem üha uuesti Treppoja Sahvri purkidega täita või hoopis maitseainete või söögiriistade hoidjana kasutada. Kasti mahuvad kõik oranzide kaanekatetega purgid, 180 grammised.

Tutvu toodetega siin.

18,00€

Käsitöö puitkastis kolm omal valikul Treppoja Sahvri kastet. Praktilisi kaste võib hiljem üha uuesti Treppoja Sahvri purkidega täita või hoopis maitseainete või söögiriistade hoidjana kasutada.

Tutvu toodetega siin.

22,00€

Käsitöö puitkastis omal valikul kaks Treppoja Sahvri moosi ja kaks kastet.

Tutvu toodetega siin.

12,00€

Omal valikul kaks Treppoja Sahvri kastet, pakitud kinkekarpi.

Tutvu toodetega siin.

15,00€

Stiilses ja kompaktses kinkekarbis kolm Treppoja Sahvri maitset.

Tutvu toodetega siin.

35,00€

“Gurmeeõhtu veiniga” – kõik mis üheks maitsvaks gurmeeõhtuks vajalik – Andre farmi juust, Treppoja Sahvri moos, kuivatatud marjad ning pudel kvaliteetveini.

Selle paki soovist anna meile varakult teada, kuna partnerite tooteid me püsivalt oma laos ei hoia aga tellime kiirelt ja 2-4 päeva jooksul on pakid olemas.

Pilt on illustratiivne.

Tutvu toodetega siin.

Saada päring

    Palun lisage juurde oma telefoninumber ja kuidas soovite paki kätte saada.

    Saadame eelistatult Smartposti või DPD pakiautomaadiga, vajadusel sobib ka Omniva. Tallinna piires saab ise järele tulla, tööpäevadel aadressil Paavli 4, palume eelnevalt kokku leppida.

    Villermann OÜ, registrikood  12278396