Omakandi koostöö

HomeOmakandi koostöö

Koostöös peitub edu võti, eriti maapiirkondade ettevõtluses, kus väikseid tegijaid on palju, konkurents tihe ja paljusid ettevõtjaid kimbutavad sarnased probleemid ja mured. Kindlasti on vallas koostöörakukesi teisigi, kuid väärib märkimist Treppoja Sahvri, Puidubutiigi, Nõmmiku talu ja Ecomari vaheline koostöö, mis sai alguse jõulude ajal  ideest pakkuda kliendile terviklahendusena valmis kinkepakki. See on mugav lahendus kliendi jaoks, saab lihtsalt tellida või veebipoest osta ning kinkida. Ainult moos või juust jääb ühekülgseks, seepärast pandi kokku omavahel sobivad tooted, seati need serveerimiseks vajalikule puidust alusele ning pakendati stiilselt. Ühiseid kingipakke plaanime pakkuda ka edaspidi nii olulisteks tähtpäevadeks kui ka soovi korral igapäevaselt. Meie eesmärgiks on, et tulevikus kohalikud ametiasutused, ettevõtjad ja ka eraisikud valiksid esimeses järjekorras ärikingituse või kingipaki kohalike tootjate valikust.

Lisaks ristturundusele ja ühisele müügiprotsessile on koostöö kasulik ka väiketootjate üldisele arengule. Sageli võib suurim takistus väikeettevõtja arengule olla just meeskonna puudus, toimetatakse oma väikses ringis ja kõrvalt pilk hakkab kaduma. On suur rõõm kui leiad omakandist mõttekaaslasi ja saab koos lennukaid ideid arendada ja uusi plaane paike panna.
Koostöö mõtted on lendu lastud ja ideaalis võiks tekkida kogukond, kus kõikidel on hea tegutseda. Kindlasti hoiame teid meie tegemistega kursis ja kõik kohalikud tootjad ja teenuse pakkujad on oodatud kaasa lööma

Valla teenusepakkujad leiate siit: https://rohevald.ee/laane-harju-teenused-ja-tooted/